Pasažieru pārvadājumi

 

Jau vairāku gadu garumā piedāvājam kvalitatīvus pasažieru pārvadājumus no Latvijas uz Angliju un atpakaļ. Pasažieri tiek nogādāti tieši uz viņiem nepieciešamo adresi. Anglijā pasažieriem iespējams iekāpt tieši viņu norādītajā adresē, Latvijā pasažierus uzņemam - Jelgavas nov., Ozolniekos, Skolas ielā 4 vai Rīgā, "Europark" autostāvvietā pie Centrāltirgus, taču par papildus samaksu iespējams vienoties arī par citu iekāpšanas vietu. Braucam uz jebkuru Anglijas vietu - gan uz lielākajām pilsētām, gan arī mazāk pazīstamajām.

Komfortablais mikroautobuss ir aprīkots ar DVD, lai brauciena laikā var baudīt ne tikai skaistos dabasskatus, bet arī noskatīties jaunākās filmas. Salons ir mājīgi silts ziemas laikā un atvēsinošs vasaras siltajos mēnešos, ar ērtiem krēsliem un augstiem griestiem, kas ļauj arī piecelties kājās un iztaisnot muguru.

 

pic1a

Biļetes cena vienam pasažierim ir sākot no 120 €. Cenā iekļauta arī 30 kg bagāža kravas nodalījumā un 10 kg rokas bagāža. Ja vēlaties pievienot papildus bagāžu, tad tas jānorāda anketā.

Pieteikties braucienam Jūs varat sadaļā rezervācija, pēc rezervācijas veikšanas Jums tiks izsūtīts rēķins 15 € vai 10 GBP apmērā, par vietas rezervāciju, lai pēdējā dienā pirms braukšanas vai izbraukšanas dienā Jūs neatteiktos no mūsu pakalpojuma. Pēc tam šī nauda tiks atskaitīta no kopējās maksas par braucienu, ko Jūs maksāsiet šoferim, iekāpjot busiņā.

Ja Jums ir četrkājainais draugs, no kura nevēlaties šķirties, tad droši ņemiet viņu sev līdz. Sīkāka informācija par mājdzīvnieku transportēšanu pieejama sadaļā dzīvnieku pārvadājumi.

Ceram uz vislabāko sadarbību! Pret katru klientu izturamies ar individuālu pieeju.

 

© 2020 Parvadatajs.lv -